Як вчитись - Школа СХОДЖЕННЯ

Вихід
Перейти до контакту

Як вчитись

Класи > 7
Екстернатна форма навчання:
Екстернатна форма навчання дозволяє вільно розпоряджатися своїм часом і приділяти навчанню стільки часу, скільки потрібно конкретно учневі. Доступ до класу, підручниками в електронному вигляді, методпосібників, тематичного планування і відео-уроків (по основним урокам - математика, алгебра, геометрія, українська мова та література, історія України, англійська, хімія, фізика, і біологія, географія) - у вас весь навчальний рік! Ви можете приділяти більше часу саморозвитку - спорт, музика, танці і т.д. Підготовці безпосередньо до ДПА або ЗНО! При необхідності ви можете додатково працювати з вчителями в групових або індивідуальних уроках (за бажанням і можливостям). Час, дні, кількість уроків обмовляється з педагогами! Групові (50-70 грн / урок) або індивідуальні (150 грн / урок) уроки в вартість екстернату не входить! Також у вас доступ до групи в телеграм, де виставляється потрібна інформація.
В учнів 1-4 класу у вас безпосередній зв'язок з учителем молодшої школи (вайбер, телеграм)! У 5-11 класу - зв'язок з куратором, який при необхідності пов'язує з потрібним учителем для отримання консультації.

Дистанційна форма навчання:
При наборі 5 осіб одного класу ми відкриваємо клас з дистанційною формою навчання. Кожен день (пн-пт) в першій половині дня проходять групові онлайн-уроки. Основна перевага - клас малокомплектний! не більше 10 ти чоловік, що дає можливість вчителям приділяти більшу увагу конкретному учневі і урок відбувається не як монолог вчителя, а діалог! Така невелика кількість людей в класі виключає необхідність працювати з вчителями індивідуально, звільняє час для саморозвитку в другій половині дня. Але якщо все таки така необхідність виникає (підготовка до ДПА або ЗНО) ми надаємо педагогів для індивідуальних консультацій. Також як і у екстернату, у учнів дистанційної форми навчання, є доступ до класу з усіма підручниками в електронному вигляді, тематичним плануванням на тиждень (воно також дублюється по понеділках в телеграм групі вашого класу) і відео-посібниками до конкретних тем з предметів (по основним урокам - математика, алгебра, геометрія, українська мова та література, історія, англійська, хімія, фізика, і біологія, географія).

Звітність за дистанційною формою така ж, як у екстернату і виглядає так:
5-11 класи - семестрове тестування (грудень і травень) через учебную- платформу - «Moodle», в перебігу 5 днів - з понеділка по п'ятницю з кожного предмета, крім фізичної культури і технологій, в тестовому форматі в обмежений час (таймер). Ви отримуєте 2 оцінки - 1 семестр, 2 - семестр. І в травні річні письмові контрольні роботи - завантажуєте, роздруковуйте і заповнюєте від руки. Виконуються вдома протягом 2-х тижнів, потім надсилаються на перевірку. В кінцевому підсумку у вас 3 оцінки (два тестування «Moodle» і річна к / р) - їх середньоарифметична - Ваша оцінка за рік, яка йде в табель! Якщо отриманий результат вас не влаштовує - ви можете пройти атестацію з вчителями по обраним Вами предметів (онлайн) і підвищити оцінку!
Учні 1-4 класу виконують річні контрольні роботи і за підсумком переводяться в наступний клас. Нагадуємо, що 1-4 класи йдуть за програмою Нуш, що не оцінюється, а заповнюються, так звані, Свідоцтва успішності, в яких вказуються загальні характеристики учня з тих чи інших предметів і навичкам.
Також всі учні на будь-якій формі навчання можуть брати участь в олімпіадах, різних шкільних проектах, з подальшою їх захистом вчителям (онлайн), в офлайн проектах школи - походи в музеї, театри тощо з подальшим винесенням поточних оцінок, які в кінці навчального року будуть враховуватися і впливати на річну оцінку!
  
АБ “ПІВДЕННИЙ”
р/р: UA243282090000026004010039509
ЕДРПОУ 40150106
Одеський приватний ліцей з початковою школою та гімназією "Сходження "
Назначение платежа:
За освітні послуги, ПІБ (з ким укладений договір) , номер договору
 
 

Натисніть тут для того, щоб редагувати вихідний текст!

Всі права захищені
Назад до змісту