Inf - Школа СХОДЖЕННЯ

Вихід
Перейти до контакту

Inf

Класи > 11 > Predm > Mustetstv
Мистецтво.
Навчальний план.

      Обкладинка до підручника Мистецтво (Масол) 10-11 клас


Мистецтво (вибірково-обов’язковий предмет)

    Що означає "вибірково-обов’язковий предмет"?

    Державним стандартом передбачені вибірково-обов’язкові предмети: «Інформатика», «Технології», «Мистецтво»; що вивчаються на рівні стандарту.

       Із запропонованого переліку учень має обрати два предмети – один в 10 класі, інший в 11 класі, або одночасно два предмети в 10 або в 11 класі. 


1. Метод. рекомендації Міністерства освіти та науки України 2010-2020 навч. рік
2. «Мистецтво» (рівень стандарту, профільний рівень)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти. (стор. 8-92 - матеріал для підготовки до тестування за 1 семестр, стор. 92 -212 матеріал для підготовки до тестування за 2 семестр) 
3. Інтернет-ресурси: Відео-лекції, презентації, колекції для засвоєння матеріалу - посилання 1посилання2. посилання 3Відео до уроків художньої культури
Google Arts & Culture ;
35 музеев мира, которые можно посетить онлайн;

У Музеї Ван Гога в Амстердамі зібрана найбільша колекція робіт нідерландського постімпрессіоніста. На сайті музею також можна прочитати нариси про його життя і творчість, опису творів, подивитися і скачати у високій роздільній здатності близько тисячі картин і малюнків Ван Гога.
- Государственный Эрмитаж запустил собственный образовательный онлайн-проект «Эрмитажная академия». Сейчас на сайте собрано более 100 бесплатных текстов и видео по истории и искусству;
- Сайт www.sverediuk.com (галерея картин укр. митців, біографії);
- сайт фірми "Мелодия" - фонотека класичної та інш. музики

Всі права захищені
Назад до змісту