Inf - Школа СХОДЖЕННЯ

Вихід
Перейти до контакту

Inf

Класи > 11 > Predm > ZahistVitch
Захист України.
Навчальний план.Деяким молодим людям подобається кар'єра військового. Предмет "Захист України", окрім своїх прямих навчальних завдань, допоможе Вам зорієнтуватись щодо перспективи стати у майбутньому військовим. Отже, якщо Ви мрієте захищати Вітчизну як професіонал, почніть вивчати предмет "Захист України".

Мета навчального предмета –
формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни та системного уявлення про військово-патріотичне виховання як складову частину патріотичного виховання.
Завдання предмета:
- підготовка учнівської молоді до захисту життя і здоров’я, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часу;
- ознайомлення учнівської молоді з основами нормативно-правового забезпечення захисту Вітчизни, цивільного захисту та охорони життя і здоров'я;
- набуття знань про задачі Збройних Сил України та інших військових формувань, їх характерні особливості; засвоєння основ захисту Вітчизни, цивільного захисту, основ медичних знань; здійснення психологічної підготовки молоді до захисту Вітчизни;
- підготовка учнів до захисту України, професійної орієнтації молоді, служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, визначених чинним законодавством.


1. Навчальна програма предмету "ЗАХИСТ УКРАЇНИ»

Захист Вітчизни (Гнатюк) 11 клас

2. Підручник «Захист Вітчизни». (стор. 6-78 -  матеріал для підготовки до тестування за 1 сем., стор. 78-1945-  матеріал для підготовки до тестування за 2 сем.) 

3. Захист України "ДОМЕДИЧНА ДОПОМОГА" серія 1

    Захист України "СТРОЙОВА ПІДГОТОВКА" серія 3

    Медична допомога Захист вiтчизни 11 клас

    Перша медична допомога - прийом Геймліха

    Стороннє тіло дихальних шляхів дитини. Перша допомога.

    Стороннє тіло дихальних шляхів у дорослих. Допомога.

    Захист України "Неповне розбирання та збирання масогабаритного макета АК-47" серія 2

    Захист Вітчизни. Стройові прийоми без зброї. 11 клас


В шкільних предметах, які не мають тематичного планування, рекомендоване домашнє завдання  знаходиться у кінці кожного параграфу.

    

Всі права захищені
Назад до змісту