Inf - Школа СХОДЖЕННЯ

Вихід
Перейти до контакту

Inf

Класи > 10 > Predm > ZaxistVid
Захист України.
Навчальний план.

Деяким молодим людям подобається кар'єра військового. Предмет "Захист України", окрім своїх прямих навчальних завдань, допоможе Вам зорієнтуватись щодо перспективи стати у майбутньому військовим. Отже, якщо Ви мрієте захищати Вітчизну як професіонал, почніть вивчати предмет "Захист України".

Захист Вітчизни (Гнатюк) 10 клас

Мета навчального предмета –
формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни та системного уявлення про військово-патріотичне виховання як складову частину патріотичного виховання.
Завдання предмета:
- підготовка учнівської молоді до захисту життя і здоров’я, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часу;
- ознайомлення учнівської молоді з основами нормативно-правового забезпечення захисту Вітчизни, цивільного захисту та охорони життя і здоров'я;
- набуття знань про задачі Збройних Сил України та інших військових формувань, їх характерні особливості; засвоєння основ захисту Вітчизни, цивільного захисту, основ медичних знань; здійснення психологічної підготовки молоді до захисту Вітчизни;
- підготовка учнів до захисту Вітчизни, професійної орієнтації молоді, служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, визначених чинним законодавством.

1. Навчальна програма предмету "ЗАХИСТ УКРАЇНИ»
2. Підручник «Захист Вітчизни»(стор. 4-90 -  матеріал для підготовки до тестування за 1 сем., стор. 90-192 -  матеріал для підготовки до тестування за 2 сем.) 


В шкільних предметах, які не мають тематичного планування, рекомендоване домашнє завдання  знаходиться у кінці кожного параграфу.

Всі права захищені
Назад до змісту