Inf - Школа СХОДЖЕННЯ

Вихід
Перейти до контакту

Inf

Класи > 10 > Predm > Mustetstv
Мистецтво.
Навчальний план.

Мистецтво 

(вибірково-обов’язковий предмет)


      Що означає "вибірково-обов’язковий предмет"?

   Державним стандартом передбачені вибірково-обов’язкові предмети: «Інформатика», «Технології», «Мистецтво»; що вивчаються на рівні стандарту.

Із запропонованого переліку учень має обрати два предмети – один в 10 класі, інший в 11 класі, або одночасно два предмети в 10 або в 11 класі. 


!!! Від себе пропонуємо вивчати обраних 2 предмета  у 10 класі , аби у 11 в Вас було більше вільного часу для підготовки до ЗНО.


  1. Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році.

  Метод. рекомендації Міністерства освіти та науки України 2010-2020 навч. рік
 2. «Мистецтво» (рівень стандарту, профільний рівень)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти. 
 (стор. 8-92 - матеріал для підготовки до тестування за 1 семестр, стор. 92 -212 матеріал для підготовки до тестування за 2 семестр) 
Інтернет-ресурси: Відео-лекції, презентації, колекції для засвоєння матеріалу - посилання 1посилання2. посилання    3. Відео до уроків художньої культури
Google Arts & Culture ;
35 музеев мира, которые можно посетить онлайн;
- Государственный Эрмитаж запустил собственный образовательный онлайн-проект «Эрмитажная академия». Сейчас на сайте собрано более 100 бесплатных текстов и видео по истории и искусству;
- Сайт www.sverediuk.com (галерея картин укр. митців, біографії);
- сайт фірми "Мелодия" - фонотека класичної та інш. музики

Всі права захищені
Назад до змісту